Praca

Poszukiwany programista/koder

Agencja Interaktywna HMC Internet Solutions poszukuje zdolnych programistów z Poznania lub okolic.

Wymagania:

  • biegła znajomość technologii html/html5, css
  • biegła znajomość technologii jquery i ajax
  • znajomość języka C# i asp.net
  • kreatywność, samodzielność, chęć rozwoju
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • elastyczne posługiwanie się technologiami oraz poszukiwanie optymalnego rozwiązania.
  • zdolność analitycznego myślenia oraz osiągania postawionych celów.

Mile widziane:

  • doświadczenie przy tworzeniu projektów graficznych stron www
  • podstawowa znajomość oprogramowania graficznego (np. Gimp, Photoshop czy Corel)
  • znajomość technologii Flash
  • znajomość najpopularniejszych pluginów jquery
  • znajomość języka SQL (MS SQL Server 2008)
  • znajomość administracji serwerem WWW
  • znajomość systemów zarządzania kodem źródłowym

Obowiązki:

  • tworzenie webowych UI w oparciu o dostarczone grafiki oraz pliki html, flash i css
  • profesjonalna rozbudowa treści dostarczonych przez klientów
  • implementacja skryptów i plugiów jquery

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy i warunki zatrudnienia
  • możliwość pracy zdalnej na odległość
  • udział przy tworzeniu nowoczesnych aplikacji internetowych
  • stały rozwój umiejętności i wykorzystywanie najnowocześniejszych technologii oraz narzędzi
  • w przyszłości możliwość kierowania zespołem web designerów

Zgłoszenia wraz z CV prosimy przesyłać na adres email. Skontaktujemy się z wybranymi osobami w celu przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej.

Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych).

Podaj swoje imię oraz adres e-mail:

Będziemy na bieżąco informować Ciebie o kolejnych realizacjach, nowych pozycjach w ofercie, a także fachowych publikacjach!

61 307 07 02
509 990 434
509 990 434