• Pozycjonowanie gratis!

  Dla każdej wykonanej przez nas strony WWW oferujemy pozycjonowanie za darmo. Bezpłatnie zaprojektujemy kampanię, dobierzemy frazy oraz rozpoczniemy pracę. Dopiero gdy strona będzie wyświetlana na pierwszej stronie Google pobierzemy jakiekolwiek opłaty.

 • Promocja w Internecie

  Tworzone przez nas serwisy internetowe nie spełnią swych zadań pozostając niewidocznymi.  HMC Internet Solutions pomaga klientom w realizacji celów postawionych przed witryną WWW oferując wsparcie w zakresie reklam typu AdWords, pozycjonowania w Google czy social marketingu.

 • CMS oraz aplikacje internetowe

  System CMS oraz aplikacje, na krórym oparte są nasze strony WWW, są autorskie i licencjonowane. Wciąż je rozwijamy, ulepszamy oraz modyfikujemy w oparciu o potrzeby klientów. Są to narzędzia unikalne, a więc dobrze zabezpieczone i elastyczne, a także oparte o najnowszą technologię

 • Dbamy o rozwój

  Nie tworzymy rozwiązań "jednostrzałowych” - każda aplikacja internetowa będzie ewoluować wraz z Państwa biznesem. Zapewniamy stałą opiekę nad witryną oraz jej rozwój wraz z rozwojem Państwa firmy. Jesteśmy elastyczni, bo wiemy ze wymagania mogą się zmieniać wraz z rozwojem współpracy.

 • Jak pracujemy?

  Projekt własnej strony internetowej to dla większości z Państwa „czarna magia”. Dlatego bierzemy na siebie nie tylko wykonanie serwisu ale przede wszystkim pomagamy w identyfikacji potrzeb, sformułowaniu koncepcji oraz dalszym rozwoju strony WWW.


61 307 07 02
61 307 07 02
509 990 434
509 990 434