INTERNET SOLUTIONS

Skontaktuj się z nami

Chcesz podjąć z Nami współpracę? Napisz do Nas.

Telefon kontaktowy

+48 731 034 900

Adres

B. Chrobrego 11/58, 60-681 Poznań

E-mail

mateusznet@hmcnet.pl

Nasza firma stara się dostosować harmonogram do indywidualnych potrzeb klienta, aby zapewnić jak najszybsze i najefektywniejsze wykonanie projektu. Czas trwania procesu tworzenia strony internetowej może się różnić w zależności od skali i złożoności projektu.  W przypadku prostych stron wizytówek, proces ten może zająć od 2 do 4 tygodni.  Ostateczny czas realizacji zależy również od terminów dostarczenia treści i informacji od klienta oraz od obciążenia pracą w danym okresie. 

Tak, wszystkie nasze projekty stron internetowych są projektowane w sposób responsywny, co oznacza, że strony automatycznie dostosowują się do różnych urządzeń, takich jak komputery, smartfony i tablety, zapewniając optymalne wrażenia użytkownikom niezależnie od używanego urządzenia. Dzięki temu Twoja strona będzie wyglądać profesjonalnie i funkcjonować sprawnie na każdym ekranie, co zwiększa komfort korzystania z niej przez odwiedzających.

Oczywiście! Nasze projekty stron internetowych są elastyczne i skalowalne, co pozwala na łatwą rozbudowę w przyszłości. Wspólnie z Tobą możemy opracować plan rozbudowy, aby dodać nowe funkcje, sekcje lub usługi w miarę rozwoju Twojego biznesu. Dzięki temu Twoja strona będzie w pełni gotowa na sprostanie rosnącym potrzebom i zachowaniu konkurencyjności na rynku.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Odpowiadamy na kluczowe kwestie dotyczące naszych usług, procesu projektowego, cen, terminów realizacji i wsparcia posprzedażowego. Dzięki temu zapewniamy pełną przejrzystość i pomagamy klientom podejmować świadome decyzje, dostosowane do ich indywidualnych potrzeb.

Napisz do Nas

Skontaktuj się z nami w celu wyceny strony

Zapraszamy do kontaktu! Skorzystaj z formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej, aby podać nam swoje pytania lub zapytania, postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

Numer kontaktowy

+48 731 034 900

E-mail

mateusz@hmcnet.pl